Prekių kategorijos
Informacija klientui
Spec.pasiūlymai

NanoWay glass protection + priemonė nuo rasojimo

Naujas NanoWay glass protection + priemonė nuo rasojimo
Kodas: -
Prekyboje: Taip
14,99 € be PVM: 14,99 €
Kiekis: Į krepšelį

Apsauga NanoWay glass protection

Pastiprintos formulės apsauginė danga automobilio stiklams. Danga sukuria lengvo valymo efektą. Sudarydamą  ~ 100 laipsnių vandens kontaktinį kampą su paviršiumi, leidžia vandeniui lengvai slysti paviršiumi. 

 

Paviršiaus padengimas:

Prieš padengimą produktą suplakti. Paviršius turi būti tinkamai paruoštas (visiškai švarus, neriebus ir sausas.) Priemonę užpurkšti ant paviršiaus ir nublizginti su medvilnine šluoste. Naudoti ne žemesnėje nei +5 laipsniai temperatūroje. Rekomenduojame dengti pavėsyje. 

Išeiga:

100 – 200m2/l

Tai automobilių stiklams skirta priemonė. Svarbi dangos savybė - neleisti vandeniui išskysti ant stiklo paviršiaus, o jį koncentruoti į kuo didesnius lašus, todėl priešpriešinis vėjas juos nustumia nuo stiklo. Taip padengus stiklą nanodanga, sudaromos kur kas geresnės matomumo sąlygos. Geresnis matomumas savo ruožtu užtikrina eismo saugumą. Aukštos kokybės apsauginė danga padidina saugumą kelyje, sumažindama purvo, sniego, ar lietaus kiekį ant stiklo. Palengvina purvo, vabzdžių, ledo ir kitokių nešvarumų valymą nuo stiklo. Lyjant, sningant valytuvai naudojami rečiau. Važiuojant didesniu nei 80km/h greičiu valytuvai nereikalingi, kadangi apsauginė danga sukuria geresnį vandens slydimą paviršiumi. Automobilinių stiklų nanodanga, tinka visiems automobilių stiklams. Padengti priekiniai, šoniniai ir galiniai langai, dėl hidrofobinio (atsparus vandeniui) efekto, pagerina matomumą, ypač tamsiu paros metu.

 

Kokia nauda naudojant šį langams skirta produktą:

• Didesnis saugumas vairuojant lietingomis oro salygomis (geresnis matomumas).

• Likusius nešvarumus lengvai nuvalysite naudojant tik vandenį be jokių ploviklių ar cheminių medžiagų.

• Sumažinsite priekinio stiklo plovimo skystį.

• Sutaupysite laiką ("Easy Clean efektas", savaime išsivalantis).

• Pinigų taupymas (nereikės pirkti įvairiausių cheminių ploviklių).

• Lengviau pašalinsite ledo dangą nuo priekinio stiklo.

• Atsparumas paplitusioms cheminėms medžiagoms, UV stabilumas, atsparumas automobilių plovimo šepečiams, kelio druskoms.

Efektyvus ir ilgalaikis

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2. 100ml pakuotės pakanka impregnuoti 5-6 autotransporto priemones. Ilgalaikė apsauga paviršiui yra užtikrinta 12 mėn. Geromis salygomis atsparumas vandeniui, purvui gali būti ilgesnis. Atsparumas dilimui: 10000 valymų su servetėle, efektyvumas sumažėja 10-20%.

 

NanoWay priemonė nuo rasojimo

"NanoWay" ši priemonė yra skirta stikliniams paviršiams nuo rasojimo (automobilio stiklai iš vidaus, akiniai, šalmai, galinio vaizdo veidrodėliai, veidrodžiai ir panašiai). 

Išeiga: 

7 - 13ml/m2

Naudojimas: 

Prieš padengiant paviršių, šis turi būti sausas, švarus ir neriebaluotas. Temperatūra turi būti aukštesnė nei 5 laipsniai šilumos (+5°C). Nedenkite nano dangos esant žemesnei temperatūrai ar esant šlapiam paviršiui. 

Tūris: 100ml 

Efektyvumas: 

Padengtas paviršius išsilaiko apie 4 savaites, pasibaigus šiam periodui padenkite nano danga iš naujo. 

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):