Prekių kategorijos
Informacija klientui
Spec.pasiūlymai
21,99 € 18,99 €
Įvertinimų - 2

NanoWay PLATINUM + glass protection apsauga stiklams

NanoWay PLATINUM + glass protection apsauga stiklams
Kodas: -
Prekyboje: Taip
43,99 € be PVM: 43,99 €
Kiekis: Į krepšelį

Rinkinys: NanoWay NW3 PLATINUM + NanoWay glass protection apsauginė danga stiklams

“NanoWay” NW3 PLATINUM 50ml

Su nauja PLATINUM stipria apsaugine danga automobilis yra apsaugomas nuo dėvėjimosi, ilgesnį laiką lako paviršius nepraranda estetinės naujos išvaizdos, sunkiau pažeidžiamas lakas, rečiau prižiūrima išorė. Taip pat NW3 PLATINUM apsaugo automobilį nuo smulkių įbrėžimų, paukščių išmatų, UV spindulių, rugščių, šarmų, druskų mišinių. “NanoWay” NW3 PLATINUM yra ilgalaikio efekto apsauginė danga, sudaryta iš stiprios formulės ir skirta apsaugoti automobilio lako paviršių nuo visų išorinių veiksnių. Produkto skaidrios 3D matricos struktūros apsaugo automobilio dažus nuo įbrėžimų, grafiti, purvo, senėjimo, priešlaikinės oksidacijos, blogų oro sąlygų, kelių druskų, šokinėjančių akmenukų, vabzdžių , paukščių išmatų ir net nuo rūgštaus lietaus. Taip pat “NanoWay” NW3 PLATINUM sukuria puikų atsparumą įbrėžimams, karščiui, UV spinduliams, oksidacijai, korozijai ir chemikalams (pH skalėje 1-12). Dėl švelnumo ir hidrofobiškumo paviršius, kuris yra padengtas šiuo produktu išlieka švarus ilgesnį laiko tarpą.

​Techniniai duomenys: 

​Produkto talpa 35ml
Veiksmingumas atšiaurioms sąlygoms 6 mėnesiai, normalioms sąlygoms iki 12 mėnesių.
Atsparumas įbrėžimui: 7H pieštuko testas.
Atsparumas temperatūrai iki 700 °C.
Produkto išeiga apie 5 ml/m2.
Nano dangos storis 700-1000 nm.
Produkto galiojimas 2 savaitės po atidarymo.
Laikymo sąlygos: vaikams nepasiekiamoje vietoje ir -4 °C iki +30 °C temperatūroje.
Dangos formavimosi laikotarpis: rekomenduojama išsaugoti 24 valandas kėbulą sausoje ir šiltoje terpėje.
po 48 valandų danga pilnai sutvirtėja ir įgyja atsparumą aplinkai.
Produktą galima panaudoti automobiliams, motociklams, jachtoms.

Glass protect apsauga stiklams 30ml

Pastiprintos formulės apsauginė danga automobilio stiklams. Danga sukuria lengvo valymo efektą. Sudarydamą  ~ 100 laipsnių vandens kontaktinį kampą su paviršiumi, leidžia vandeniui lengvai slysti paviršiumi. 

 

Paviršiaus padengimas:

Prieš padengimą produktą suplakti. Paviršius turi būti tinkamai paruoštas (visiškai švarus, neriebus ir sausas.) Priemonę užpurkšti ant paviršiaus ir nublizginti su medvilnine šluoste. Naudoti ne žemesnėje nei +5 laipsniai temperatūroje. Rekomenduojame dengti pavėsyje. 

Išeiga:

100 – 200m2/l

Tai automobilių stiklams skirta priemonė. Svarbi dangos savybė - neleisti vandeniui išskysti ant stiklo paviršiaus, o jį koncentruoti į kuo didesnius lašus, todėl priešpriešinis vėjas juos nustumia nuo stiklo. Taip padengus stiklą nanodanga, sudaromos kur kas geresnės matomumo sąlygos. Geresnis matomumas savo ruožtu užtikrina eismo saugumą. Aukštos kokybės apsauginė danga padidina saugumą kelyje, sumažindama purvo, sniego, ar lietaus kiekį ant stiklo. Palengvina purvo, vabzdžių, ledo ir kitokių nešvarumų valymą nuo stiklo. Lyjant, sningant valytuvai naudojami rečiau. Važiuojant didesniu nei 80km/h greičiu valytuvai nereikalingi, kadangi apsauginė danga sukuria geresnį vandens slydimą paviršiumi. Automobilinių stiklų nanodanga, tinka visiems automobilių stiklams. Padengti priekiniai, šoniniai ir galiniai langai, dėl hidrofobinio (atsparus vandeniui) efekto, pagerina matomumą, ypač tamsiu paros metu.

 

Kokia nauda naudojant šį langams skirta produktą:

• Didesnis saugumas vairuojant lietingomis oro salygomis (geresnis matomumas).

• Likusius nešvarumus lengvai nuvalysite naudojant tik vandenį be jokių ploviklių ar cheminių medžiagų.

• Sumažinsite priekinio stiklo plovimo skystį.

• Sutaupysite laiką ("Easy Clean efektas", savaime išsivalantis).

• Pinigų taupymas (nereikės pirkti įvairiausių cheminių ploviklių).

• Lengviau pašalinsite ledo dangą nuo priekinio stiklo.

• Atsparumas paplitusioms cheminėms medžiagoms, UV stabilumas, atsparumas automobilių plovimo šepečiams, kelio druskoms.

Efektyvus ir ilgalaikis

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2. 100ml pakuotės pakanka impregnuoti 5-6 autotransporto priemones. Ilgalaikė apsauga paviršiui yra užtikrinta 12 mėn. Geromis salygomis atsparumas vandeniui, purvui gali būti ilgesnis. Atsparumas dilimui: 10000 valymų su servetėle, efektyvumas sumažėja 10-20%.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):