Prekių kategorijos
Informacija klientui
Spec.pasiūlymai
21,99 € 18,99 €
Įvertinimų - 2

NanoWay tekstilei, batams + apsauginė danga organiniam stiklui

NanoWay tekstilei, batams + apsauginė danga organiniam stiklui
Kodas: -
Prekyboje: Taip
23,99 € be PVM: 23,99 €
Kiekis: Į krepšelį

Rinkinys: NanoWay tekstilei, batams, baldams + NanoWay aspauga orgianiniam stiklui, veidrodžiams, dušo kabinoms 50 ml.

 

NanoWay tekstilei, batams, baldams 200ml

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra tarp 25-100 ml/m2.

Impregnuotas paviršius atstumia vandenį, riebalus ir kitus skysčius. Apsauginis sluoksnis apsaugo nuo purvų, kurie prilimpa tiesiogiai prie tekstilės pluoštų, todėl visus nešvarumus galite lengvai ir greitai pašalinti su šiuo NanoWay produktu. NanoWay tekstilės apsauga sudaro nematomą sluoksnį ant audinio paviršiaus, kuris nekeičia tekstilės, drabužių išvaizdos.

Geriausiam poveikiui, palikti džiūti 3h arba kol visiškai paviršius bus sausas, impregnuoti paviršių nuo + 5Cº iki + 45Cº laipsnių temperatūroje.

 

Kokią naudą Nano impregnavimas suteikia Jums?

Impregnuota tekstilė keičia savo paviršiaus savybės, bet nekeičia išvaizdos. Impregnuotas paviršius tampa atsparus vandeniui, riebalams ir kitiems skysčiams. Jūsų drabužių pluoštas ar tekstilės aksesuarai bus apsaugoti nematomu apsauginiu sluoksniu. Taupykite laiką ir pinigus, rečiau valykite, vartokite įvairius brangius cheminius valiklius ir baliklius. Nano produktai yra pagaminti Lietuvos specialistų ir užtikrina kokybės garantiją. Dėl mažesnio cheminio poveikio, Jūs galite prisidėti prie aplinkos apsaugos ir jos neteršti, nes šie produktai yra nepavojingi aplinkai ir sveikatai. Impregnavimo poveikis yra ilgalaikis. Taikymo metodas tiesiogiai lemia efektyvų ir ilgalaikį poveikį.

Kur galima panaudoti NanoWay purškiklį tekstilei?


• Impregnavimas drabužiams (paltai, švarkai, suknelės, pirštinės, marškiniai, kaklaraiščiai, sporto kombinezonas)
• Impregnavimas tekstilės batams
• Impregnavimas zomšiniams batams
• Impregnavimas namų tekstilei ir audiniams (pagalvėlės, pledai, staltiesės, sėdynių apmušalai)
• Impregnavimas palapinėms, skėčiams.
• Impregnavimas automobilių apmušalams.

 

Nenaudokite ant nailono arba panašaus sintetinio pluošto.

 

Apsauga organiniam stiklui, veidrodžiams, dušo kabinoms 50ml

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2.
Ilgalaikė paviršiaus apsauga net iki 8 mėnesių!

KERAMIKA IR STIKLAS

Norėtumėte, kad vonios kambario priežiūra taptų lengvesnė? Atsibodo nuolat kovoti su dušo kabinos kalkėmis? Galbūt Jūsų vonios plytelės nuolat praranda savo spindėsį? Užkirskite kelią nešvarumamas kartu su NANO impregnantu! 

Mokslo laimėjimai padeda kovojant su nešvarumais

Kad ir kokio įmantrumo stiklo paviršius naudotume buityje - stikliniams stalams, spintų veidrodžiams, dušų kabinoms ir panašiai - anksčiau ar vėliau susidursite su jų priežiūros problemomis.

Vandenyje esančių druskų nuosėdos reaguoja su stiklu, todėl šis ilgainiui praranda estetinį vaizdą. "Nežinau, kokiomis priemonėmis iššveisti dušo kabiną. Pirkau priemonių ir kalkėms naikinti, ir plastikui valyti, ir kažkokį specialiai dušui skirtą skystį. Niekas nepadeda taip, kaip norėtųsi", skundžiasi dažnas namų priežiūra užsiimantis asmuo.

šeitis yra. Lietuvos vartotojai jau gali įsigyti nanotechnologijų pagrindu sukurtų priemonių ''NanoWay", kurios labai tikėtina greitai pakeis įprastus cheminius valiklius. Nanotechnologijų pagrindu pagaminti produktai padeda sutaupyti iki 80 % valymui skirto laiko ir valymui reikalingų medžiagų kiekio. Šių produktų kūrimui naudojama pati moderniausia technologija, kuri padeda sukurti profesionalią paviršiaus apsaugą.

Nanotechnologijos stiklo ir keramikos srityje suteikia jums unikalią galimybę išbandyti šiuos produktus namuose. Naudojant šį produktą ant stiklo ar keramikos paviršių, sudaromas nematomas plonas produkto sluoksnis, kuris turi unikalių savybių paviršiui. Paviršius atstumia vandenį, aliejų ir kitus sunkiai nuvalomus nešvarumus. Hidrofobinis poveikis sumažins purvo kiekį  ant paviršiaus ir sukurs "Easy Clean" efektą. Dušo kabinos, veidrodžiai ir kiti stiklo bei keramikos paviršiai liks nupoliruoti ir švarūs ilgesnį laiką. Jei taikote apsaugą ant stiklinio stalo, nesijaudinkite dėl savo sveikatos. 

 

Kokią naudą Jūs turėsite pirkdami šią prekę?


• Išpurkštas paviršius atstumia vandenį ir aliejų.

• Purvą ir vandenį galima lengviau pašalinti nuo paviršiaus "Easy Clean" efekto dėka.

• Taupykite laiką ir pinigus, nes paviršius neturi būti valomas kiekvieną kartą kaip antai su cheminiais valikliais ar balikliais.

• Apsauga yra ilgalaikė, nes yra atspari UV spinduliams, atspari valikliams bei trinčiai.

 

​DĖMESIO! Ši priemonė skirta užkirsti kelią būsimų nešvarumų susidarymui, o ne jau esančių šalinimui!

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):