Prekių kategorijos
Informacija klientui
Spec.pasiūlymai
21,99 € 18,99 €
Įvertinimų - 2

"NanoWay" 9H 2x NW3 PLATINUM keramika rinkinys skirtas 2 automobiliams

"NanoWay" 9H 2x NW3 PLATINUM keramika rinkinys skirtas 2 automobiliams
Kodas: -
Prekyboje: Taip
64,90 € be PVM: 64,90 €
Kiekis: Į krepšelį

Šį rinkinį sudaro 3 produktai:

"NanoWay" apsauga automobilio kėbului NW3 PLATINUM (padidinta versija - skirta 2 automobiliams 50ml), kuris apsaugo automobilio kėbulą nuo vandens, purvo (lengvo valymo efektas) ir nuo visų aplinkos veiksnių. Antras produktas yra skirtas automobilio stiklams saugesniam ir malonesniam vairavimui! Trečias produktas - "NANOWAY" šampūnas automobiliui. Su šiuo produktu pasirūpinsite, kad Jūsų automobilis prieš kėbulo ir stiklų apdorojimą būtų švarus, neriebaluotas ir nedulkėtas. 

 

Plačiau apie šiuos produktus: 

"NanoWay" apsauga automobilio kėbului NW3 yra pagrindinis nanotechnologijų produktas skirtas termoplastiniams ir termosetiniams paviršiams. Tinka naudoti automobilio kėbului, jachtoms, vandens motociklams, sniego motociklams, sunkvežimiams, autobusams ir t.t.

Produktas Jūs džiugins nes: 

 • Vanduo ir nešvarumai neprikibs prie paviršiaus.
 • Kėbulas tampa atsparus ultravioletiniams spinduliams, druskoms, chemikalams, rūgštims, šarmams ir pan. (pH skalė nuo 1 iki 12)
 • "EASY CLEAN" efektas! Labai lengvai su šluoste nuvalysite likusias nuosėdas nuo paviršiaus, lengvas plovimas.
 • Sutaupysite pinigus ir laiką! 
 • Nebereikės brangių valiklių ratlankiams! 
 • Dulkės ant ratlankių nuvalysite lengvai su šluoste arba vandeniu. 
 • Kėbulas įgaus stiprias hidrofobines savybes! 
 • Lėtas užterštumas (automobilį plausite rečiau)
 • Paviršius įgauna blizgesį
 • Prailgina tarvanimo laiką
 • Saugo automobilio išvaizdą

Padengimo sąlygos: 

Automobilio kėbulas turi būti kruopščiai švarus, sausas ir neriebaluotas. Paviršius turi būti atitinkamai paruoštas. Paviršius turi būti nedulkėtas, be vaško, alyvos, vandens ir panašiai. Automobilio kėbulą patariame impregnuoti pavėsyje arba uždarose patalpose. Impregnuoti paviršių su švelnia servetėle ir po kelių minučių nusausinti su švaria servetėle. Pilnas produkto įsigeriamumas yra 48 valandos. Išbandyti efektą patariame po 24h. 

 

Produktas automobilio stiklams: 

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2. 30ml pakuotės pakanka impregnuoti 6 - 8  priekinius automobilio langus. Ilgalaikė apsauga paviršiui užtikrinta 6 - 12 mėn.

Produkto aprašymas:

Danga sukuria lengvo valymo efektą. Sudarydamą  ~ 100 laipsnių vandens kontaktinį kampą su paviršiumi, leidžia vandeniui lengvai slysti paviršiumi. 

Savybė:

Priemonė nekeičia išvaizdos ir yra visiškai nematoma

Paviršiaus impregnavimas:

Rekomenduojama dengti įpoliravimo būdu. Paviršius turi būti visiškai švarus, neriebus ir sausas. Priemonę minkšta šluoste įtrinti į paviršių, palaukti 15 - 20 minučių ir nublizginti. Naudoti ne žemesnėje nei +5 laipsniai temperatūroje.

Išeiga:

100 – 200m2/l

Tai automobilių stiklams skirta priemonė. Svarbi dangos savybė - neleisti vandeniui išskysti ant stiklo paviršiaus, o jį koncentruoti į kuo didesnius lašus, todėl priešpriešinis vėjas juos nustumia nuo stiklo. Taip padengus stiklą nanodanga, sudaromos kur kas geresnės matomumo sąlygos. Geresnis matomumas savo ruožtu užtikrina eismo saugumą. Aukštos kokybės apsauginė danga padidina saugumą kelyje, sumažindama purvo, sniego, ar lietaus kiekį ant stiklo. Palengvina purvo, vabzdžių, ledo ir kitokių nešvarumų valymą nuo stiklo. Lyjant, sningant valytuvai naudojami rečiau. Važiuojant didesniu nei 80km/h greičiu valytuvai nereikalingi, kadangi apsauginė danga sukuria geresnį vandens slydimą paviršiumi. Automobilinių stiklų nanodanga, tinka visiems automobilių stiklams. Padengti priekiniai, šoniniai ir galiniai langai, dėl hidrofobinio (atsparus vandeniui) efekto, pagerina matomumą, ypač tamsiu paros metu.

Kokia nauda naudojant šį langams skirta produktą:

• Didesnis saugumas vairuojant lietingomis oro salygomis (geresnis matomumas).

• Purvas neprilips ant stiklo paviršiaus.

• Likusius nešvarumus lengvai nuvalysite naudojant tik vandenį be jokių ploviklių ar cheminių medžiagų.

• Sumažinsite priekinio stiklo plovimo skystį.

• Sutaupysite laiką ("Easy Clean efektas", savaime išsivalantis).

• Pinigų taupymas (nereikės pirkti įvairiausių cheminių ploviklių).

• Lengviau pašalinsite ledo dangą nuo priekinio stiklo.

• Atsparumas paplitusioms cheminėms medžiagoms, UV, automobilių plovimo šepečiams, kelio druskoms.

Efektyvus ir ilgalaikis

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2. 30ml pakuotės pakanka impregnuoti 1 - 2 transporto priemones. Ilgalaikė apsauga paviršiui yra užtikrinta 6 - 12 mėn. Geromis salygomis atsparumas vandeniui, purvui gali būti ilgesnis. Atsparumas dilimui: 10000 valymų su servetėle, efektyvumas sumažėja 10-20%.

 

Šampūnas automobiliui: 

NANOWAY - universalus, gausiai putojantis šampūnas skirtas automobilių paviršiaus plovimui. Naudojimas: Užpurškiant putų formavimo įrenginių arba kempine ant nuplauto automobilio paviršiaus. Koncentruotas šampūnas dozuojamas santykiu 1:50 su vandeniu. Priklausomai nuo putų suformavimo sistemos dozuojamas 0,3– 0,5 %. 

 

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):