Apmokėjimas už prekes

Apmokėjimas už prekes

Nanoway.lt internetinė parduotuvė siūlo Jums geriausius, patogiausius ir saugiausius atsiskaitymo būdus už prekes:

 

 

1.  Išankstiniu banko pavedimu

 

Šis apmokėjimo būdas yra paprastas ir saugus. Įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje svarbu nurodyti užsisakytos prekės iš nanoway.lt pavadinimą arba pavadinimus. 

 

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB NANOBALTIJA

A/S: LT527300010142105187

Bankas: AB Swedbank

Įmonės kodas: 303515364

Mokėjimo paskirtis perkant 1 prekę: „prekė: PREKĖS PAVADINIMAS“

Mokėjimo paskirtis perkant 2 ir daugiau prekių: „prekės: PREKIŲ PAVADINIMAI“

Perkant 2 ir daugiau identiškus produktus prieš pavadinimą nurodykite kiekį (Pvz.: 2x 3x ir t.t)

 

2. Elektroninė bankininkystė mokejimai.lt (paysera):

 

Elektroninė bankininkystė per mokėjimai.lt (paysera) sistemą. Tai pats saugiausias ir greičiausias apmokėjimo būdas, nes tik apmokėjimui pasiekus mūsų sąskaitą iškart patvirtiname užsakymą. Jis pradedamas vykdyti žymiai greičiau. Rinkitės šį atsiskaitymo būdą turint bet kokio banko elektroninę bankininkystę.

 

 

3. Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu

Nanoway Jūsų patogumui siūlo atsiskaityti už prekes tarsi parduotuvėje – grynaisiais pinigais prie kasos. Su šiuo atsiskaitymo būdu, atsiskaitysite už prekes ne užsakymo metu, o nanoway.lt kurjeriui atvykus iki Jūsų namų. Dėmesio! Lietuvos pašto skyriai šios paslaugos neteikia. Norėdami už produktą/(us) sumokėti grynais pinigais pristatymo metu, turite rinktis pristatymo būdą: VENIPAK kurjeris. 

 

4. PayPal

Elektroninė bankininkystė per PayPal sistemą. Tai saugus ir greitas apmokėjimo būdas, nes tik apmokėjimui pasiekus mūsų sąskaitą iškart patvirtiname užsakymą. Jis pradedamas vykdyti žymiai greičiau. Rinkitės šį atsiskaitymo būdą ir prekės Jus pasieks greičiau! 

Mūsų paypal el. paštas: ddruskis@gmail.com