Prekių kategorijos
Informacija klientui
Spec.pasiūlymai
21,99 € 18,99 €
Įvertinimų - 2

"NanoWay" Namų paketas

"NanoWay" Namų paketas
Kodas: -
Prekyboje: Taip
39,50 € be PVM: 39,50 €
Kiekis: Į krepšelį

Šį rinkinį sudaro 3 produktai: "NanoWay" dušo kabinoms ; "NanoWay" namų spindesiui glass coat; "NanoWay" namų tekstilei. 

Daugiau informacijos apie šiuos produktus: 

"NanoWay" namų tekstilei 200ml : 

Geriausiam poveikiui, palikti džiūti 3 val., arba kol visiškai paviršius bus sausas, impregnuoti paviršių nuo + 5Cº iki + 45Cº laipsnių temperatūroje.

Impregnuota tekstilė keičia savo paviršiaus savybės, bet nekeičia išvaizdos. Impregnuotas paviršius tampa atsparus vandeniui, riebalams ir kitiems skysčiams.Jūsų drabužių pluoštas ar tekstilės aksesuarai bus apsaugoti nematomu apsauginiu sluoksniu. Taupykite laiką ir pinigus, rečiau valykite, vartokite įvairius brangius cheminius valiklius ir baliklius.

Apsauginis sluoksnis apsaugo nuo purvo, kurie prilimpa tiesiogiai prie tekstilės pluoštų, todėl visus nešvarumus galite lengvai ir greitai pašalinti su šiuo Nano produktu. Nano tekstilės apsauga sudaro nematomą sluoksnį ant audinio paviršiaus, kuris nekeičia tekstilės, baldų išvaizdos.

Produkto tarnavimo laikas iki vienerių metų. Su šiuo produktu galima impregnuoti tekstilę, baldus, apmušalus, kilimus.

 

Namų spindesiui 30ml : 

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2.

Produktas skirtas stikliniams paviršiams, veidrdžiams, vonios keramikai. 

Mokslo laimėjimai padeda kovojant su nešvarumais. Kad ir kokio įmantrumo stiklo paviršius naudotume buityje - stikliniams stalams, spintų veidrodžiams, dušų kabinoms ir panašiai - anksčiau ar vėliau susidursite su jų priežiūros problemomis.

Vandenyje esančių druskų nuosėdos reaguoja su stiklu, todėl šis ilgainiui praranda estetinį vaizdą. "Nežinau, kokiomis priemonėmis iššveisti dušo kabiną. Pirkau priemonių ir kalkėms naikinti, ir plastikui valyti, ir kažkokį specialiai dušui skirtą skystį. Niekas nepadeda taip, kaip norėtųsi", skundžiasi dažnas namų priežiūra užsiimantis asmuo.

Išeitis yra. Lietuvos vartotojai jau gali įsigyti nanotechnologijų pagrindu sukurtų priemonių ''NanoWay", kurios labai tikėtina greitai pakeis įprastus cheminius valiklius. Nanotechnologijų pagrindu pagaminti produktai padeda sutaupyti iki 80% valymui skirto laiko ir valymui reikalingų medžiagų kiekio. Šių produktų kūrimui naudojama pati moderniausia technologija, kuri padeda sukurti profesionalią paviršiaus apsaugą.

Nanotechnologijos stiklo ir keramikos srityje suteikia jums unikalią galimybę išbandyti šiuos produktus namuose. Naudojant šį produktą ant stiklo ar keramikos paviršių, sudaromas nematomas plonas produkto sluoksnis, kuris turi unikalių savybių paviršiui. Paviršius atstumia vandenį, aliejų ir kitus sunkiai nuvalomus nešvarumus. Hidrofobinis poveikis sukels mažesnį purvo kiekį ant paviršiaus ir sukurs "Easy Clean" efektą.

 

"NanoWay" dušo kabinoms 30ml 

5 - 10 ml impregnanto užtenka NET 1 kv.m!

Šis produktas suteikia hidrofobinę dangą dušo kabinai. 

Danga sukuria lengvo valymo efektą.  Sudarydama ~100 laipsnių vandens kontaktinį kampą su paviršiumi, leidžia vandeniui lengvai slysti paviršiumi. Pagal mūsų trinties bandymus, danga atlaiko ilgiau, nei rinkoje esantys užsienietiški analogai. 

Pavargote nuolatos valyti ir kruopščiai prižiūrėti dušo kabinas? Išeitis yra!

Padengus paviršių šia medžiaga, susiformuoja nano dalelių danga, kuri apsaugo paviršių nuo įvairių nešvarumų, kalkių nuosėdų ir muilo apnašų susidarymo. Paviršių priežiūrai sugaištama mažiau laiko, o padengti paviršiai ilgai išlieka švarūs, lengvai nuplaunami vandeniu. Priemonė užkerta sąlygas mikro organizmų, pavojingų sveikatai, dauginimuisi. Nešvarumai neturi sąlygų įsitvirtinti ant apsauginės nano dalelių dangos. Paviršius būna ne tik padengtas apsauginiu sluoksniu, bet ir išlaiko vieną svarbiausių savybių – oro pralaidumą. 

Savybė:

Priemonė nekeičia paviršiaus išvaizdos ir yra visiškai nematoma. Suteikia hidrofobinę dangą, todėl apsaugosite dušo kabinas nuo kalkių, purvo, priežiūra taps lengvesnė

Paviršiaus impregnavimas:

Rekomenduojama dengti įpoliravimo būdu. Paviršius turi būti visiškai švarus, neriebus ir sausas. Priemonę minkšta šluoste įtrinti į paviršių, palaukti 10min., ir nublizginti. Naudoti ne žemesnėje nei +5 laipsniai temperatūroje. 

DĖMESIO! Ši priemonė skirta užkirsti kelią būsimų nešvarumų susidarymui, o ne jau esančių šalinimui!

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):