Prekių kategorijos
Informacija klientui
Spec.pasiūlymai
21,99 € 18,99 €
Įvertinimų - 2

"NanoWay" NW3 PLATINUM rinkinys

"NanoWay" NW3 PLATINUM rinkinys
Kodas: -
Prekyboje: Taip
49,99 € be PVM: 49,99 €
Kiekis: Į krepšelį

Šį rinkinį sudaro 3 produktai:

NanoWay NW3 PLATINUM apsauga automobilio kėbului.

“NanoWay” NW3 PLATINUM. Tai yra ilgalaikio efekto apsauginė danga, sudaryta iš stiprios formulės ir skirta apsaugoti automobilio lako paviršių nuo visų išorinių veiksnių. Produkto skaidrios 3D matricos struktūros apsaugo automobilio dažus nuo įbrėžimų, grafiti, purvo, senėjimo, priešlaikinės oksidacijos, blogų oro sąlygų, kelių druskų , šokinėjančių akmenukų, vabzdžių , paukščių išmatų ir net nuo rūgštaus lietaus. Taip pat “NanoWay” NW3 9H Ceramic sukuria puikų atsparumą įbrėžimams, karščiui, UV spinduliams, oksidacijai, korozijai ir chemikalams (pH skalėje 1-12). Dėl švelnumo ir hidrofobiškumo paviršius, kuris yra padengtas šiuo produktu išlieka švarus ilgesnį laiko tarpą.

 

Plačiau apie šiuos produktus: 

"NanoWay" NW3 PLATINUM yra pagrindinis nanotechnologijų produktas skirtas termoplastiniams ir termosetiniams paviršiams. Tinka naudoti automobilio kėbului, jachtoms, vandens motociklams, sniego motociklams, sunkvežimiams, autobusams ir t.t.

 

Produktas Jūs džiugins nes: 

 • Kėbulas tampa atsparus nuo įbrėžimų!
 • Vanduo ir nešvarumai neprikibs prie paviršiaus.
 • Kėbulas tampa atsparus ultravioletiniams spinduliams, druskoms, chemikalams, rūgštims, šarmams ir pan. (pH skalė nuo 1 iki 12)
 • "EASY CLEAN" efektas! Labai lengvai su šluoste nuvalysite likusias nuosėdas nuo paviršiaus, lengvas plovimas.
 • Sutaupysite pinigus ir laiką! 
 • Nebereikės brangių valiklių ratlankiams! 
 • Dulkės ant raltankių nuvalysite lengvai su šluoste arba vandeniu. 
 • Kėbulas įgaus hidrofobines savybes! 
 • Lėtas užterštumas (automobilį plausite rečiau)
 • Paviršius įgauna blizgesį
 • Prailgina tarvanimo laiką
 • Saugo automobilio išvaizdą

Padengimo sąlygos: 

Automobilio kėbulas turi būti kruopščiai švarus, sausas ir neriebaluotas. Paviršius turi būti atitinkamai paruoštas. Paviršius turi būti švarus, sausas nedulkėtas, nevaškuotas. Automobilio kėbulą patariame impregnuoti pavėsyje arba uždarose patalpose. Impregnuoti paviršių su padengimo tamponėliais ir iškart nusausinti, nuvalyti perteklių su švaria šluoste. Pilnas efektyvumas prasideda per 48 valandas, saugoti nuo kritulių ir purvo 24 valandas.

 

Produktas automobilio stiklams: 

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2. 35ml pakuotės pakanka impregnuoti 2 - 3  priekinius automobilio langus. Ilgalaikė apsauga paviršiui užtikrinta pusmečiui arba 10.000 km. 

Produkto aprašymas:

Danga sukuria lengvo valymo efektą. Sudarydamą  ~ 100 laipsnių vandens kontaktinį kampą su paviršiumi, leidžia vandeniui lengvai slysti paviršiumi. Pagal mūsų trinties bandymus, danga atlaiko ilgiau negu rinkoje esantys užsenietiški analogai. 

Savybė:

Priemonė nekeičia išvaizdos ir yra visiškai nematoma

Paviršiaus impregnavimas:

Rekomenduojama dengti įpoliravimo būdu. Paviršius turi būti visiškai švarus, neriebus ir sausas. Priemonę minkšta šluoste įtrinti į paviršių, palaukti 5minutes ir nublizginti. Naudoti ne žemesnėje nei +5 laipsniai temperatūroje.

Išeiga:

100 – 200m2/l

Tai automobilių stiklams skirta priemonė. Svarbi dangos savybė - neleisti vandeniui išskysti ant stiklo paviršiaus, o jį koncentruoti į kuo didesnius lašus, todėl priešpriešinis vėjas juos nustumia nuo stiklo. Taip padengus stiklą nanodanga, sudaromos kur kas geresnės matomumo sąlygos. Geresnis matomumas savo ruožtu užtikrina eismo saugumą. Aukštos kokybės apsauginė danga padidina saugumą kelyje, sumažindama purvo, sniego, ar lietaus kiekį ant stiklo. Palengvina purvo, vabzdžių, ledo ir kitokių nešvarumų valymą nuo stiklo. Lyjant, sningant valytuvai naudojami rečiau. Važiuojant didesniu nei 80km/h greičiu valytuvai nereikalingi, kadangi apsauginė danga sukuria geresnį vandens slydimą paviršiumi. Automobilinių stiklų nanodanga, tinka visiems automobilių stiklams. Padengti priekiniai, šoniniai ir galiniai langai, dėl hidrofobinio (atsparus vandeniui) efekto, pagerina matomumą, ypač tamsiu paros metu.

Kokia nauda naudojant šį langams skirta produktą:

• Didesnis saugumas vairuojant lietingomis oro salygomis (geresnis matomumas).

• Likusius nešvarumus lengvai nuvalysite naudojant tik vandenį be jokių ploviklių ar cheminių medžiagų.

• Sumažinsite priekinio stiklo plovimo skystį.

• Sutaupysite laiką ("Easy Clean efektas", savaime išsivalantis).

• Pinigų taupymas (nereikės pirkti įvairiausių cheminių ploviklių).

• Lengviau pašalinsite ledo dangą nuo priekinio stiklo.

• Atsparumas paplitusioms cheminėms medžiagoms, UV stabilumas, atsparumas automobilių plovimo šepečiams, kelio druskoms.

Efektyvus ir ilgalaikis

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2. 25ml pakuotės pakanka impregnuoti vieną transporto priemonę. Ilgalaikė apsauga paviršiui yra užtikrinta pusmečiui arba 10.000km. Geromis salygomis atsparumas vandeniui, purvui gali būti ilgesnis. Atsparumas dilimui: 10.000 valymų su servetėle, efektyvumas sumažėja 10-20%.

 

 

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):