Prekių kategorijos
Informacija klientui
Spec.pasiūlymai

"NanoWay" WetCoat rinkinys

-14% "NanoWay" WetCoat rinkinys
Kodas: -
Prekyboje: Taip
21,99 € 18,99 € be PVM: 18,99 €
Kiekis: Į krepšelį

Rinkinį sudaro šios priemonės: "NanoWay" WetCoat, "NanoWay" Wax Remover, "NanoWay" Paint Prepair. 

Su šiuo rinkiniu nereikės papildomų priemonių paruošiant automobilio kėbulą dengimui.

Rekomenduojami etapai:

1. Produktas "NanoWay" Wax Remover. Šis produktas panaikins vaško pėdsakus, išnyks susidaręs apsauginis sluoksnis po plovimo.

2. Produktas "NanoWay" Paint Preipair. Nuriebalinkite kėbulo paviršių, įsitikinkite, kad kėbulo paviršius nėra riebaluotas.

3. Produktas "NanoWay" WetCoat danga. 

NANOWAY WETCOAT yra ilgalaikė danga išsauganti savo savybes net iki 4 mėnesių! NANOWAY WETCOAT patogus ir lengvas būdas suteikti automobilio dažytiems paviršiams ilgalaikę apsaugą, puikias hidrofobines savybes ir gilų lako blizgesį.

 

NAUDOJIMAS: (1 etapas) automobilis turi būti kruopščiai nuplautas, neriebaluotas. Nuplovus automobilį, jo sausinti nereikia! (2 etapas) Pasukite purkštuko galvutę taip, kad formuotų rūką ir tolygiai, plonu sluoksniu, padenkite NANOWAY WETCOAT danga. Dėmesio: priemonę būtina naudoti tik ant drėgno paviršiaus. (3 etapas) Tolygiai padengus, nedelsiant nuskalaukite automobilį stipria švaraus vandens srove, aukšto slėgio prietaisu. Negalima priemonės naudoti saulėkaitoje, neleiskite dangai ant paviršiaus išdžiūti. (4 etapas) Nusausinkite automobilį, palikite kėbulo paviršių džiūti bent 40 minučių, kad danga pilnai susiformuotų.

apie
5 ( 5 / 5 )
Sveiki, Užtenka padengti iki 4-5 kartų su 200ml., tūriu lengvąjį automobilį.
apie
5 ( 5 / 5 )
Laba diena, Norejau pasiteirauti keliem kartam uztenka sio rinkinio, jis vienkartinis, ar galima ir daugiau automobiliu sia danga padengti su tokiu turiu?

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):